O firmie     |      Regulamin     |      Kontakt

Roboty

Strony: 1


Robopet - robot pies

Robopet, czyli najlepszy przyjaciel człowieka to robot pies. Wyposażony jest w czujniki dźwięku, dotyku i podczerwieni przez co reaguje na otoczenie, oraz omija przeszkody. Uwaga, bardzo łatwo się do niego przyzwyczaić!
Towar niedostępny
cena
brutto
259.00,-Robosapien

Robosapien to pierwszy humanoidalny robot w niskiej cenie, ma 84 funkcje i 30cm wysokości co czyni go naprawdę niesamowitym kompanem!
Towar niedostępny
cena
brutto
309.00,-RS Media

RS Media to najbardziej zaawansowany multimedialny robot. WYposażony w kamerę oraz wyświetlacz LCD może nakręcać zarówno filmiki jak i pozytywną atmosferę. Możliwość programowania z poziomu komputera powoduje że na pewno wciągniesz się w świat RS Media
Towar niedostępny
cena
brutto
1399.00,-Joebot

Joebot to produkt z wielokrotnie nagradzanej linii robotów Robosapien firmy WowWee. Jest to humanoidalny robot, który potrafi samodzielnie poruszać się, mówić, śpiewać, tańczyć i wykonywać wiele innych skomplikowanych czynności.
Towar niedostępny
cena
brutto
409.00,-RS Tri-Bot

RS Tri-Bot to pół-humanoidalny robot poruszający się całkowicie autonomicznie na trzykołowej podstawie umożliwiającej precyzyjną jazdę w każdym kierunku. Posiada niezwykle ekspresywną "twarz" z ruchomymi brwiami i świecącymi oczami. Potrafi mówić i wyrażać swoje emocje w przezabawny sposób.
Towar niedostępny
cena
brutto
345.00,-Roboboa

Roboboa, czyli robot wąż jest bardzo zaawansowanym urządzeniem, może bawić, można nim sterować, a dodatkowo służy za zaawansowaną biurkową lampkę która śledzi twój ruch w pokoju za pomocą czujników podczerwieni, służy jako bardzo skuteczny budzik, lepiej wyłącz go od razu ;) Roboa również tańczy i bawi!
Towar niedostępny
cena
brutto
488.00,-Roboquad

Roboquad to szybkobieżny, czteronożny twór wyposażony w dość dziwnie wyglądającą główkę ochoczo skanującą otoczenie skupioną wiązką podczerwieni. Robot ten potrafi wykryć ruch i podążać za ruszającym obiektem, ale jest w stanie dodatkowo identyfikować różne obiekty na podstawie ich wielkości.
Towar niedostępny
cena
brutto
399.00,-Roboraptor

Dinozaury wróciły! Doskonały robot posiadający 3 różne osobowości gryzie, atakuje, łasi się. Dzięki pilotowi możesz dodatkowo skierować go tam gdzie chcesz
Towar niedostępny
cena
brutto
339.00,-Roboreptile

Roboreptile to zimnokrwisty drapieżnik. Fascynująca mieszanka agresji, czujności i technologii. Porusza się na 4 lub 2 nogach. Na pewno sprawi radość bardziej dociekliwym osobom
Towar niedostępny
cena
brutto
369.00,-Roborover

Roborover będzie Twoim nowym zautomatyzowanym kumplem! Jest bardzo prosty w obsłudze i wprost czeka na nowe przygody z Tobą! Może Ci się na początku wydawać trochę nieśmiały, jednak za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania, pomożesz mu zyskać więcej odwagi!
Towar niedostępny
cena
brutto
239.00,-Rs Femisapien

RS Femisapien to autonomiczny humanoidalny robot. Zaprojektowany jest tak, by poruszał się z niezwykłą płynnością i elegancją. Posiada pięć silników, dzięki którym może samodzielnie chodzić, tańczyć, oraz wykonywać inne złożone ruchy.
Towar niedostępny
cena
brutto
335.00,-Wrex the Dawg

Wrex jest prawdziwie szalonym psem, został złożony z części znalezionych na złomowisku, co z tego powstało? Zobacz najlepszego psa jaki powstał do tej pory.
Towar niedostępny
cena
brutto
497.00,-i-Sobot

i-Sobot jest najmniejszym na świecie humanoidalnym robotem, o niezwykłych umiejętnościach. Posiada 17 serwomotorów, dzięki czemu ma zadziwiające możliwości ruchowe pomimo swoich małych rozmiarów! Zobacz co jeszcze może zaoferować.

Towar niedostępny
cena
brutto
899.00,-
Strony: 1
Login:

Hasło:


    rejestracja
Hexbug Crab Turkusowy

69.90 ,-
Skyhopper

209.00 ,-
Lightstar

99.90 ,-
Dzwoneczek (Tinkerbell)

169.00 ,-
Roboraptor

339.00 ,-
Roborover

239.00 ,-
»  Koszty dostawy »  Dostępność produktów
»  Czas realizacji zamówienia »  Gwarancja i serwis
O firmie               Kontakt               Regulamin              
Copyright © by MiastoRobotów.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Quick.Cart

Przejdź na górę strony^