O firmie     |      Regulamin     |      Kontakt

Lego Hero Factory

Autor:Arek Piotrowski
Strony: 1


2191 Furno 3.0

Furno, zgłoś się! Twoje umiejętności są potrzebne na dzikiej planecie Quatros. Witch Doctor próbuje wydobyć rdzeń Quaza planety, która przez to traci stabilność. Musisz go powstrzymać, zanim będzie za późno! Chroni go całe stado wściekłych bestii, więc masz zezwolenie na obronę przy użyciu swojego łuku plazmowego i mocy orła. Powodzenia!
Towar niedostępny
cena
brutto
35.00,-2193 Jetbug

Pilna wiadomość! Jetbug wraz z innymi Ognistymi Złoczyńcami atakuje Stację Paliw 22. Jeśli go nie powstrzymamy, dzięki potężnym silnikom odrzutowym zamontowanym na plecach odleci z całym paliwem do kapsuł bohaterów. Uwaga na jego ostre jak brzytwa szczypce.
Towar niedostępny
cena
brutto
42.00,-2194 Nitroblast

Uwaga! Nitroblast włamuje się do systemu bezpieczeństwa Stacji Paliw 22. Jeśli go wyłączy, Ogniści Złoczyńcy będą mogli ukraść paliwo bohaterów! Jego palnik plazmowy i wyrzutnia kul lawy pozwalają mu się dostać do każdego systemu bezpieczeństwa.
Towar niedostępny
cena
brutto
43.00,-2233 Fangz

Bohaterowie! Zauważono Fangza — sługę Witch Doctora! W obronie swego pana ta okrutna bestia użyje każdej dostępnej broni, w tym wszczepionych w szczękę włóczni i kolca ze zmutowanym Quaza. Fangz jest zawsze blisko Witch Doctora… więc ustawcie czujniki zbliżeniowe na maksymalny zasięg!.
Towar niedostępny
cena
brutto
43.00,-7165 Natalie Breez

Rekrucie Breez, zgłoś się natychmiast do zmiany wyposażenia. Otrzymasz energetyczny podwójny bumerang. Następnie udaj się do komory Quaza, aby naładować swój rdzeń bohatera. Von Nebula i jego wredni poplecznicy sieją zniszczenie i trzeba ich powstrzymać. Wspomożesz lidera rekruta Williama Furno swoimi umiejętnościami powietrznymi, aby przywrócić porządek.
Towar niedostępny
cena
brutto
36.00,-
Strony: 1
Login:

Hasło:


    rejestracja
Hexbug Crab Turkusowy

69.90 ,-
Skyhopper

209.00 ,-
Lightstar

99.90 ,-
Dzwoneczek (Tinkerbell)

169.00 ,-
Roboraptor

339.00 ,-
Roborover

239.00 ,-
»  Koszty dostawy »  Dostępność produktów
»  Czas realizacji zamówienia »  Gwarancja i serwis
O firmie               Kontakt               Regulamin              
Copyright © by MiastoRobotów.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Quick.Cart

Przejdź na górę strony^